На Кіровоградщині викрили підпільний цех – ГАЙВОРОН СЬОГОДНІ

На Кіровоградщині викрили підпільний цех

Співробітниками податкової міліції Кіровоградської області викрито чергове підпільне виробництво горілчаних виробів, яке організував підприємець з смт. Добровеличківка на Кіровоградщині.

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Кіровоградській області, передає сайт ДОБРОВЕЛИЧКІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ГРЕЧКА.

Маючи у користуванні власний магазин з продажу продуктів харчування він вирішив збільшити свій прибуток, додавши до асортименту товарів самостійно вироблені з недоброякісної сировини алкогольні напої. Цех по виготовленню алкоголю, для зручності, організував у приміщенні цього ж магазину. Слідством встановлено, що над технологію виготовлення злочинець не переймався – змішував етиловий спирт з водою, розливав у пластикові пляшки різної ємності та за відносно невелику ціну продавав довірливим покупцям під виглядом горілки та коньяку,багатьох з яких було встановлено в ході досудового розслідування.

З метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення і відшукання знарядь кримінального правопорушення працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області у серпні цього року проведено обшуки за адресами можливого виготовлення та зберігання вкрай небезпечної для здоров’я людей саморобної алкогольної продукції.

Під час проведення обшуків припинено діяльність підпільного цеху з незаконного виробництва підакцизних товарів. Вилучено 387 літрів підробних алкогольних напоїв та близько 9 літрів спирту. Загальна вартість вилученого становить 56 тис. гривень.

Проведеною судово-медичною експертизою встановлено, що вилучені алкогольні напої містять велику кількість сивушної олії, яка негативно впливає не діяльність головного мозку, печінки, нирок, викликає порушення діяльності серця, є неякісною та небезпечною продукцією, вживання якої є загрозливим для здоров`ялюдини.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області оголошено підозру підприємливому ділку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.204 КК України.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки