«Околичний» очерет смітив та горів – ГАЙВОРОН СЬОГОДНІ

«Околичний» очерет смітив та горів

Останнім часом, в соціальних мережах міста Світловодська активно поширюються фото усіляких негараздів у сфері благоустрою міста: то яма, то сміття, то неприбрана та не викошена територія. Традиційно так пішло, що винна в цьому влада. Та чи завжди так?

Повідомляє сайт СВІТЛОВОДСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на міську раду.

Двадцять першого серпня активні світловодці повідомили, що ресторан «Околиця» проводить заміну декоративної покрівлі даху, який покритий очеретом. Знятий очерет скидають у ярок, що поблизу ресторану. На місце події виїхав заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Дмитро Дмитришин, який на власні очі засвідчив таку халатну недбалість зі сторони працівників ресторанного комплексу «Околиця». Варто зауважити, що дане місце вже неодноразово «осипалося» депутатськими запитами, з приводу несанкціонованого викиду сміття.

Дмитро Дмитришин заборонив скидати очерет у ярок, зауваживши на тому, щоб сміття вивезли з даної території на «Полігон», що знаходиться на території Світловодського району, з яким у міської ради домовленість на вивіз природнього сміття (опале листя, обрізані гілки, тощо). Кілька годин по тому, Дмитру Дмитришину поступив ще один дзвінок, в якому повідомлялося, що очерет не тільки не вивезли з яру, а ще й підпалили невідомі особи.

Ввечері поблизу «Околиці» було зафіксовано не тільки умисну халатність зі сторони працівників ресторану, а ще й пожар. Винуватців підпалу ще потрібно встановити та покарати, але всі ми розуміємо, що «Диму без вогню не буває».

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                      

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки