Петрівщина – приклад для інших територій Кіровоградщини – ГАЙВОРОН СЬОГОДНІ

Петрівщина – приклад для інших територій Кіровоградщини

Перебуваючи з робочим візитом на Петрівщині голова облдержадміністрації схвально відгукнувся про стан реалізації в районі обласного проекту “Здоров’я наших дітей”: Сьогодні я відвідав початкову школу та переконався, що більше 300 дітей тут отримують якісне і безкоштовне харчування, пише сайт Петрове Сьогодні з посиланням на Петрівську РДА.

Важливі кроки зроблені у галузі охорони здоров’я – на ремонт дитячого відділення у Петрівській ЦРЛ з районного бюджету виділено 200 тис. грн. (при потребі в 1 млн. грн.). Сподіваюсь, що вже до кінця цього року відділення буде введене в експлуатацію, – відзначив він.

Сергій Кузьменко наголосив, що у Петрівському районі у повному обсязі забезпечено надання якісних медичних послуг, здорове харчування та заняття спортом дітей, що є запорукою успішної реалізації обласного проекту «Здоров’я наших дітей».

 Ремонт дитячого віділення Петрівської ЦРЛ – складова проекту «Здоров’я наших дітей»

Проект голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка «Здоров’я наших дітей» з 2017 року реалізовується не тільки на обласному, а і на районному рівні. Пересвідчитися у цьому очільник області мав змогу під час робочої поїздки до Петрівського району. Сергій Кузьменко побував у центральній районній лікарні, де вже розпочато ремонт дитячого відділення.

Під час огляду приміщення лікарні, головний лікар закладу Микола Яновський повідомив, що у 2017 році з районного бюджету виділено додаткові кошти в сумі 270 тисяч гривень, з яких 190 тисяч гривень буде спрямовано на ремонтні роботи у дитячому відділенні, а 80 тисяч гривень на придбання меблів та обладнання для відділення. Уже виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення ремонтних робіт: заплановано провести шпаклювання, ґрунтування та фарбування стін, укладання покриття з керамічних плиток на підлозі, улаштування підвісної стелі, заміну дверей. Ремонт розпочали з харчоблоку, де вже працює бригада підрядників. Для їдальні дитячого відділення замовлено 2 комплекти дитячих столових меблів та обладнання, а також 2 холодильники, електроплиту, бойлер та посуд.

Голова райдержадміністрації Сергій Завалій зазначив, що за попередніми розрахунками, на завершення усього комплексу ремонтних робіт у відділенні потрібно близько 1 мільйона гривень, додаткове фінансування буде надходити у ході уточнення бюджетів. Очільник району також повідомив, що повністю оновити дитяче відділення лікарні заплановано до кінця 2017 року. До того ж, у планах на цей рік також відремонтувати і пологове відділення лікарні.

– Мені приємно від побаченого в Петрівському районі, – зауважив Сергій Кузьменко після відвідин районної лікарні. – Уже виділено певну суму коштів, розпочато ремонтні роботи і до кінця року, переконаний, їх буде завершено. Це і є складова програми «Здоров’я наших дітей».

 

Забезпечення якісного та здорового харчування дітей – пріоритетне завдання для влади

Під час робочої поїздки до Петрового голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко відвідав загальноосвітню школу І ступеня, філію комунального закладу «Петрівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія».

У школі навчається 315 дітей. Тож, забезпечення учнів якісним харчуванням стало одним з головних питань, якому приділив увагу голова облдержадміністрації.

Він нагадав, що у нинішньому році в області розпочато проект «Здоров’я наших дітей» одним із пріоритетних напрямків якого є якісне та здорове харчування дітей. Сергій Кузьменко, завітавши до їдальні, разом з учнями скуштував шкільні страви та схвально оцінив їх якість.

За словами голови облдержадміністрації у школі відповідально підійшли до харчування дітей. Меню збалансоване і різноманітне, страви смачні, у раціоні присутні м’ясо, риба, овочі, фрукти та молоко.

Варто зазначити, що на безкоштовне харчування кожного учня у Петрівській початковій школі із районного бюджету щоденно виділяється майже 10 гривень. Значну підтримку у цьому важливому питанні також надають представники місцевого соціально відповідального бізнесу.

Акцентуючи увагу на позитивному прикладі Петрового, голова облдержадміністрації відзначив, що забезпечення якісного та здорового харчування дітей у навчальних закладах має стати одним із пріоритетних завдань для місцевої влади у рамках обласного проекту “Здоров’я наших дітей”.

В Петрівському районі підтримують розвиток фізкультури та спорту

Під час робочої поїздки до Петрівського району Сергій Кузьменко відвідав місцеву дитячо – юнацьку спортивну школу «Олімп»

Голова облдержадміністрації поспілкувався з юними спортсменами та їхніми тренерами, оглянув нещодавно відремонтовану спортивну залу ДЮСШ.

Ремонтні роботи тут були проведені у 2016 році – на суму більше 1 млн. грн. За ці кошти відремонтовано покрівлю спортивної зали, замінено вікна, двері і системи опалення у спортивній залі та душових кімнатах, придбано нове спортивне обладнання та інвентар.

– Ті кроки, що вживаються у Петрівському районі для підтримки та розвитку юнацького спорту, мають стати гарним прикладом для інших територій. Місцева громада, що має певні фінансові обмеження, залучивши бюджетні кошти та фінансову допомогу бізнесу, спромоглася відремонтувати спортивну залу, де відтепер діти займаються різними видами спорту. Це дуже важливо, адже виховання здорового покоління є пріоритетним завданням обласного проекту «Здоров’я наших дітей», – зазначив Сергій Кузьменко.

Сергій Кузьменко передав для спортивної школи новий тенісний стіл, футбольні м’ячі та інше спортивне приладдя.

Джерело: Петрове Сьогодні

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*