Питання стану криміногенної ситуації розглянули в Олександрівці – ГАЙВОРОН СЬОГОДНІ

Питання стану криміногенної ситуації розглянули в Олександрівці

31 липня голова районної державної адміністрації Ольга Борота провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств. Участь в нараді взяв голова Олександрівської районної ради Григорій Гончаренко.

Повідомляє сайт Олександрівка Сьогодні з посиланням на Олександрівську РДА.

На початку наради Ольга Борота оголосила подяки райдержадміністрації  за належну підготовку та проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Олександрівського району та командно-штабних навчант з територіальної оборони. Подяки оголошено військовому комісару Олександрівського району Олексію Сергеєву, завідувачу сектором запобігання та виявлення корупції, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Ігорю Найку, начальнику РВ УДСНС України в області Сергію Костенку та головному спеціалісту сектору  запобігання та виявлення корупції, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Владиславу Комірному.

На нараді головний лікар ЦПМСД Олександрівського району Олександр Зубаха поінформував про стан виконання в районі Урядової програми “Доступні ліки”. За його словами, На Урядову програму “Доступні ліки” в 2017 році виділено 352,5 тис. грн. Кожного місяця планове використання коштів становить 39,2 тис.грн. Станом на сьогоднішній день виписано 4622 рецепти, з них отоварено 3854 рецепти на суму 155,0 тис. грн., що становить 99% до планової суми (156,8 тис. грн.), до річної суми використання становить 44%. За липень 2017 року отоварено рецептів на суму – 56,0 тис. грн. при плановій сумі – 39,2 тис. грн.

Також на нараді розглянуто питання стану криміногенної ситуації та надзвичайних подій у районі.

Джерело: Олександрівка Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки