У Староосотський санаторій завітали гості – ГАЙВОРОН СЬОГОДНІ

У Староосотський санаторій завітали гості

26 липня Староосотський санаторій знову приймав гостей. Оглянути стан ремонтних робіт у приміщеннях приїхали голова Олександрівської районної ради Григорій Гончаренко, дерутат районної ради та підприємець Юрій Ровінський, керівник ТОВ «Трайдент Кепітал» Юрій Осіпов, представник депутата обласної ради Сергія Савченка та працівники Кіровоградської та Олександрівської філій Приватбанку.

Повідомляє сайт Олександрівка Сьогодні з посиланням на Олександрівську РДА.

– За останні півроку-рік наш санаторій, завдяки допомозі цих людей та державному бюджету, отримав нові вікна у деяких приміщеннях, облагороджений пляж, де можуть відпочивати наші дітки, відремонтовані та забезпечені іграшками ігрові кімнати, оновлені спальні палати, душові та туалети для дівчаток, об лаштований фітобар. Також за фінансування Кіровоградськї компанії «ВК Технополь» та її керівникові Маєвському Вадиму у спортивному та танцювальному залах закінчуються ремонтні роботи на суму 370 тис. грн, створюються кімнати дозвілля для дітей середнього віку. Наші діти також мають змогу отримувати всю необхідну медичну допомогу у маніпуляційному, фізіотрепевтичному, стоматологічному та інших кабінетах. Всі ці кабінети оснащені новими сучасними апаратами. На період перебування в закладі діти повністю забезпечені хіміопрепаратами, вітамін-терапією та симптоматичними лікувальними засобами, – розповіла всім присутнім головний лікар Староосотського санаторію Надія Левченко.

Гості оглянули всю територію закладу, побували у їдальні, усіх корпусах, у приміщеннях, де тривають ремонтні роботи та де вони вже зроблені.

Джерело: Олександрівка Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки