В Олександрійському районі офіційно створили Приютівську об’єднану громаду – ГАЙВОРОН СЬОГОДНІ

В Олександрійському районі офіційно створили Приютівську об’єднану громаду

В Олександрійському районі офіційно створили Приютівську об’єднану територіальну громаду в складі територій Приютівської селищної та Головківської, Войнівської, Протопопівської, Костянтинівської й Ізмайлівської сільських рад.

Повідомляє сайт Олександрія Сьогодні з посиланням на novosti.kr.ua.

Повідомлення про формування відповідної робочої групи було направлено до облдержадміністрації 21 липня.

Відповідно до закону “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, тепер до супроводу у створенні майбутньої ОТГ долучається обласна державна адміністрація. Про це розповів перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко на засіданні робочої групи з формування на території району Приютівської об’єднаної територіальної громади.

– Це вже 15-та громада, яка створюється в Кіровоградській області, і досі ніде не було такої напруги, як на Олександрійщині, -зауважив Коваленко. -Однак “…шлях формування ОТГ незворотний, – додав він, – і ресурс, і відповідальність мають бути на місцях.

У засіданні брали участь голова Олександрійської РДА Богдан Куруп, голова районної ради Ольга Коріненко, голови та члени робочих груп із 6 сільських та селищної рад, які дали згоду на об’єднання в майбутню ОТГ. Сільські ради Косівки та Андріївки, яким також пропонувалось увійти до складу ОТГ, не підтримали дану ініціативу, хоча зможуть у майбутньому приєднатися до існуючої ОТГ, але вже на інших умовах, які перед ними поставить сама об’єднана громада.

Процес створення Приютівської ОТГ розпочався цієї весни. Нагадаємо, в Олександрійському районі підпалили Войнівську сільраду. Пожежу гасили кілька годин. Тамтешній голова переконаний, зробили це через бажання села об’єднатися з Приютівською територіальною громадою.

Джерело: Олександрія Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки