Як Долинська день міста святкувала – ГАЙВОРОН СЬОГОДНІ

Як Долинська день міста святкувала

Впродовж двох днів , 26 та 27 серпня, у Долинській  відбулися заходи з нагоди    відзначення      60-річчя надання Долинській статусу міста.

Повідомляє сайт ДОЛИНСЬКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Долинської РДА.
Розпочалося святкування урочистими  заходами та святковим концертом , які відбулися в МЦ «Червона калина». Привітати долинчан прийшли  перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, депутат обласної ради Валерій Кальченко, голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко. У святковому залі зібралися  гості  свята. Урочистості  відкрила міський голова Віра Тернавська.
Голова районної ради Ірина Бондаренко від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто  привітала долинчан з визначною подією та подякувала всім мешканцям Долинської, які небайдужі до долі рідного міста. Ірина Петрівна побажала  добра, здоров’я, родинного затишку, миру і спокою, здійснення  всіх заповітних мрій, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях.
Багато добрих слів та побажань пролунало цього дня, кращих містян відзначено нагородами. А подарунком до Дня міста став виступ Академічного народного хору міста Черкаси.
А вже наступного дня у парку Залізничників відбулися культурно-розважальні заходи та концертна програма для долинчан та гостей міста.
Учасники свята мали змогу переглянути прекрасну концертну програму, помилуватися виставкою виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, переглянути світлини міського огляду – конкурсу на кращий благоустрій територій багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору м.Долинська. Для дітлахів працювали атракціони. Любителі гри в шахи та шашки мали нагоду провести час за шахівницями.
Зі святом тебе, рідне місто !

Джерело: ДОЛИНСЬКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки